Polyurea Kaplama

Epoksi Zemin | 0532 400 95 41

polyurea-kaplamaPolyurea Kaplama

Zeminlerin ve yüzeylerin temiz olması son derece önemli bir konudur. Çoğu zemin ve yüzey üzerinde biriken kir nedeniyle hem sağlığımızı olumsuz yönde etkiler hem de kötü bir görüntü meydana gelir. İşte tam bu nedenleri gören firmamız sizler için özel olarak polyurea kaplama yöntemini geliştirmiştir. Son derece sağlam ve kullanışlı olan bu kaplama tekniği sayesinde artık sizlerde daha sağlam zeminlere sahip olabilirsiniz. Genel olarak spor salonlarında ve ya basketbol sahalarında tercih edilen bu kaplamanın temizliği son derece kolaydır. Üzerinde toz ve kir biriktirmeyen bu yapı sayesinde artık daha temiz bir zemine sahip olursunuz. Firmamızın sizler için özel olarak ürettiği ürünler sayesinde artık sizlerde en zarif ve en sağlam zeminlere sahip olabilirsiniz. Sizlerde eğer bu zeminlerden birine sahip olmak istiyorsanız firmamız ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Kaplama İçin Yapılması Gerekenler

Zemin kaplama işlemleri yapılmadan önce ilk olarak zemin güzelce temizlenir. Bunun nedeni bu kaplama modelinin temiz zeminler üzerinde yapılmasının gereksinimden dolayıdır. İlk olarak zeminlerinizin firmamızın bünyesinde bulunan özel makineler yardımı ile temizlenerek ortaya pürüzsüz bir yüzey çıkarılır. Daha sonra bu pürüzsüz yüzey üzerine özel olarak üretilen ürünlerimiz ile muazzam bir kaplama gerçekleştirilir. Son derece sağlam olan bu kaplama güneş ışıklarına karşı duyarlıdır. Hiçbir şekilde yıpranma ve ya zarar görme meydana gelmez. Sizlere yıllardır zemin kaplama firması olarak hizmet veren firmamız içerisinde ayrıca sizlere daha birçok farklı hizmet sunulmaktadır. Sizlerde firmamız ile irtibata geçerek en iyi hizmeti alın ve kalite farkını kendiniz görün.

Sizlere Özel Olarak Sürekli Gelişim Gösteriyoruz

Zemin kaplama alanında bir devrim yaratan firmamız daima sektöründe yeniliklerin öncüsü olmaktadır. sektörde rakipsiz olmamasa rağmen hiç durmadan çalışmakta ve sizler için özel olarak yeni zemin kaplama ürünleri üretmekteyiz. Bu ürünler sayesinde artık sizlerde daha sağlam ve daha kullanışlı zeminlere sahip olabilirsiniz. Sizler için uygulanan bu yöntemler ile beraber zeminlerinizin asla bir yıpranma göstermez ve yıllar boyu aynı zemini kullanabilirsiniz. Sizlerde firmamız ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Comments are closed here.

Back to top