Dayanıklı yapısı nedeniyle zeminde oluşan çukurlaşma, aşınma gibi problemlerin çözülmesi adına uygulanmakta olan epoksi zemin kaplama işlemi için firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Geniş kullanım alanına sahip olan zemin kaplama seçenekleri arasında yer almaktadır. Özellikle kullanıcılar avantaj sağlaması nedeniyle günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Ekonomik olmasının yanı sıra yapılacak olan uygulama sonrasında özellikle zeminin toz tutmaz ve kolay temizlenebilir olması kolaylık sağlamaktadır.

epoksi zemin kaplamaEpoksi Zemin Kaplama Firmaları

Alanında uzman olan ekibimiz tarafından yapılacak olan uygulamalar istediğiniz renk veya desen üzerinden uygulama yapılmasını sağlamaktadır. Farklı renk seçenekleri üzerinden yapacağınız tercihler özellikle epoksi zemin kaplama işleminin ardından istediğiniz gibi zeminin daha parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlamaktadır. Asit, baz direncinin yüksek olması kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Antibakteriyel özelliğe sahip olan epoksi malzemesi özellikle zeminde daha hijyenik kullanım imkanı sağlar. Kısa sürede yapılacak olan çalışmaların ardından kullanıma hazır hale gelmektedir.

Zemin Kaplama Fiyatları

Uygun fiyat seçenekleri üzerinden hizmet almak isteyenler epoksi zemin kaplama işlemleri için firmamız ile iletişime geçebilirler. Uygulamanın ardından bir gün geçmesi özellikle yüzeyin hafif ağırlıkları taşımak için uygun hale gelmesini sağlamaktadır. Daha ağır yüklerin yüzeyde taşınabilmesi için yedi gün beklenmesi yeterli olmaktadır. Firmamız kaliteli hizmet anlayışı ile sunmuş olduğu hizmetler sayesinde bu alanda ihtiyaç duyduğunuz her durumda en iyi sonuçları elde edebilmeniz için profesyonel hizmet vermektedir.