Reçine türü olan epoksi günümüzde özellikle zeminde yapılacak olan kaplama işlemleri için kullanılan malzemeler arasında yer almaktadır. Yüksek dayanıklılığı sayesinde yapılacak olan uygulamalar sonrasında zeminde herhangi bir sorun olmadan daha parlak ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olunmasını sağlamaktadır. Antibakteriyel özelliğe sahip olan malzeme özellikle kullanıldığı alanlarda daha temiz ve hijyenik yüzeylerin oluşmasını sağlamaktadır. Kaplama işleminin ardından yüze kolayca temizlenebilir. Aynı zamanda toz tutmaz özelliği özellikle alandaki temizleme işlemlerini daha kolay şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Geniş kullanım alanına sahip olan epoksi birbirinden farklı renk seçenekleri ile uygulanabilir. Her renk seçeneğinin fazla olması özellikle dekoratif görünüm açısından da oldukça önemlidir. Profesyonel ekibimiz tarafından yapılacak olan uygulamalar istediğiniz her alanda daha rahat kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır. Zeminde koruma etkisi oluşturmak için uygulanmaktadır. Özellikle aşınma veya çukurlaşma gibi problemlerin oluştuğu zeminlerde yapılacak olan uygulamalar herhangi bir sorun yaşanmadan zeminin daha pürüzsüz görünmesini sağlamaktadır.

Epoksi Uygulama Alanları

İstenilen her alanda uygulama yapılabilir. Fabrika, ev, hastane gibi kullandığınız alanlarda özellikle zeminde oluşan problemlerin giderilmesi için epoksi ile yapılacak olan kaplama işlemleri herhangi bir sorun ile karşılaşmadan dilediğiniz her durumda daha kullanışlı alanlara sahip olmanızı sağlamaktadır. Ekonomik fiyat seçenekleri üzerinden yapılacak olan uygulama işlemleri özellikle bütçenize uygun fiyatlar ile istediğiniz her alanda kaliteli kullanım imkanı elde etmenizi sağlamaktadır.