Epoksi kaplama sayesinde istediğiniz alanlarda hem dekoratif şık bir görüntü hemde saha sağlıklı uzun ömürlü zeminler oluşturabilirsiniz. Firmamız epoksi zemin uygulama noktasında farklı renk ve görünüm uygulama seçeneklerini size sunar. Bu sayede siz de istediğiniz estetik görüntüyü elde edebilirsiniz.

Epoksi Kaplama Özelliği

Epoksi zemin kaplama pek çok özelliğe sahiptir. Bu sayede de alanların dayanıklılığını arttırmadaki etkisi ve diğer özellikleri ile birlikte her sert yüzeyde uygulanır.

  • Epoksi zemin kaplamanın en önemli özelliği antibakteriyel olmadır. Toz kaplamama nedeni ile de okul ve hastane gibi alanlarda tercih edilir. Ayrıca deniz taşıtlarının zeminlerinde de epoksi kaplama yaygın bir şekilde kullanılır. Kirlenmeyi geciktirmesi sebebi ile de sizi fazla temizlik masraflarından kurtarır.
  • Temizliği oldukça geç gösteren epoksi zemin kaplama kolay bir şekilde temizlenir. Bunun için yapılması gereken tek şey uygun bir su ile ıslatılmış bez ile silmektir. Epoksi, kendi kendini kaplama özelliğine sahiptir.
  • Doğal olayların sonucunda zeminin etkilenmemesi için özellikle suya karşı geçirimsizdir. Su baskınlarının çok olabileceği alanlarda da bu uygulama yaygın bir şekilde kullanılır.

epoksi kaplamaEpoksi Kaplama Hizmetleri

Çok fazla sayıdaki özelliği ile büyük avantaj sağlayan epoksi zemin kaplama işlemlerine firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Elektriksel yatkınlık ve diğer özellikler sayesinde fabrikalar başta olmak üzere tüm endüstriyel kuruluşlar için uygulaması yapılır. Uygun fiyat seçenekleri ile istediğiniz renk uygulamaları firmamız size sağlayarak, güvenli alanlar oluşturmanızı kolay hale getirir.