Epoksi Antistatik Kaplama

Epoksi Zemin | 0532 400 95 41

korting-epoksi-kaplamaEpoksi Antistatik Kaplama

Genel olarak üstüne bastığımız ve yürüdüğümüz zeminler ile kimse ilgilenmez. Ancak bu zeminler bir süre sonra aşınmaya ve kirlenmeye başlar. İşte bu nedenle birçok hatalı zemin nedeniyle görünmeyen kazalar meydana gelir ve insan sağlığı ciddi sorunlar ile karşılaşır. Özellikle insan trafiğinin çok fazla olduğu iş yerlerinde ve ya fabrikalarda bu durum daha çok görülmektedir. Bu durumlardan kurtulmak için mutlaka daha sağlam zeminlere sahip olmanız gerekir. İşte sizlere tam bu nedenle hizmet veren firmamız sayesinde artık sizlerde daha sağlam ve daha şık zeminlere sahip olabilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırladığımız zemin kaplama yöntemleri sayesinde artık sizlerde en iyi ve en kaliteli zemine sahip olabilirsiniz. Sizler için firmamız bünyesinde çalışan personellerimiz sizlere özel olarak yepyeni ürünler üretmektedir. Bu ürünler ile beraber sizlere daha sağlam zeminle yaparak bir ömür boyu aynı zemini kullanmanız hedeflenir. Firmamızın sizlere özel olarak ürettiği epoksi antistatik kaplama yöntemi ile beraber artık sizlerde daha sağlam bir zemine basacaksınız.

Zeminin Uygulama Aşaması

Sizlere özel olarak hazırlanan bu zemin kaplama işinde ilk olarak eski zemin tamamen temizlenir. Bu temizlenme olayı gerçekleştikten sonra zemine ilk kat çekilir. Bu kattan sonra zemin 1 gün boyunca kullanılmaz. Bunun nedeni zeminin daha düz ve pürüzsüz olmasıdır. Bu sayede zeminimiz daha sağlam olur. ilk kat çekiltikten sonra 1 gün beklenir ve daha sonra antistatik uygulama işlemleri yapılarak zemine 2. Kat çekilir. Bu sayede zeminimiz daha sağlam olmuş olur. üstelik bu zeminlerinizi temizlemek oldukça kolay ve basittir. Sizlerde firmamız ile irtibata geçerek hem bu sağlam zeminlere sahip olun hem de bu zeminleri bir ömür boyu kullanmaya devam edin.

slider

Sizlere Özel Olarak Yöntemler Geliştiriyoruz

Zemin kaplama konusunda olan ve yıllaraca dayanan tecrübemizi sizlere sunan firmamız sizlerin daima en iyi hizmeti alması hedeflemektedir. Sizler için daima en iyi hizmeti isteyen zemin kaplama firmamız sayesinde artık sizlerde en iyi hizmet üstelik en uygun fiyat avantajları ile beraber ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey firmamız ile irtibata geçmektir.

Comments are closed here.

Back to top